Administratíva a podporné služby
Marta Fabušová
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- Obec
- Trenčín
- Od roku
- 1993
- IČO
- 33 185 468
Marta Fabušová
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 911 06 Trenčín
- Na trhu od
- 1. decembra 1993
- IČO
- 33 185 468
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 82.99)
- Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Podnikanie v číslach
- 32
- rokov na trhu
- 1993
- rok vzniku
- 7
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Marta Fabušová
Marta Fabušová – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Trenčín. Podniká od 1. decembra 1993.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet podnikania tvorí 7 položiek, napríklad sprostredkovanie obchodu a služieb, maloobchod mimo riadnej predajne a predaj na trhoch.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Marta Fabušová
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 33 185 468
- Dátum vzniku
- 1. decembra 1993
- Miesto podnikania
- 911 06 Trenčín
- Živnostenský register
- Okresný úrad Trenčín, vložka č. 309-3919
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 82.99)
- Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Marta Fabušová zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 7 položiek.
-
Sprostredkovanie obchodu a služieb
-
Maloobchod mimo riadnej predajne
-
Predaj na trhoch
-
Činnosť účtovných poradcov
-
Činnosť organizačných a ekonomických poradcov
-
Vedenie účtovnej evidencie
Zobraziť všetkých 7 položiek predmetu činnosti
- Sprostredkovanie obchodu a služieb
- Maloobchod mimo riadnej predajne
- Predaj na trhoch
- Činnosť účtovných poradcov
- Činnosť organizačných a ekonomických poradcov
- Vedenie účtovnej evidencie
- Sekretárske a administratívne služby
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Marta Fabušová?
Miesto podnikania je v obci 911 06 Trenčín.
Čím sa Marta Fabušová zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: sprostredkovanie obchodu a služieb; maloobchod mimo riadnej predajne; predaj na trhoch; činnosť účtovných poradcov.
Aké je IČO – Marta Fabušová?
IČO je 33 185 468.
Odkedy podniká Marta Fabušová?
Podnikanie začalo 1. decembra 1993. Na trhu pôsobí 32 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.